Ofsajd

Ako a kde nás môžete počúvať

April 29, 2019

Ako je možné počúvať Ofsajd podcast

Ofsajd podcast je možné počúvať (minimálne) dvoma spôsobmi:

  1. Prvým spôsobom je počúvanie cez audio prehrávač na našej webovej stránke (www.ofsajd.eu). Každá nová epizóda ofsajdu je automaticka publikovaná na našej stránke aj s audio prehrávačom, ktorý Vám túto epizódu prehraje.
  2. Druhou a oveľa príjemnejšiu, užívateľsky prívetivejšou a nami doporučovanou metódou je počúvať nás cez Vami zvolenú podcastovú aplikáciu na Vašom telefóne, tablete prípadne počítači. Náš podcast je možné nájsť v mnohých aplikáciach a ich počet každým dňom pribúda. Nižšie nájdete (nie úplný) zoznam podcastových aplikácii a portálov, na ktorých nás je možné nájsť a cez ktoré nás je možné počúvať. V danej aplikácii stačí vyhľadať náš Ofsajd podcast a prihlásiť sa k odberu. Takto budete automaticky upozornený na každú novú epizódu.

Kde nás je možné nájsť a počúvať:

iTunes / Apple podcasty

Ak máte iPhone, iPad alebo iné Apple zariadenie, tak najjednoduchši spôsob ako nás počúvať je kliknutím na ikonku nižšie.

apple-podcasts.jpg

Google podcasty

Ak naopak máte zariadenie s Androidom, tak možností je viacero. Tou najjednoduchšou (ale s určitými obmedzeniami) sú Google Podcasty. Jednoducho kliknite na ikonu nižšie a môžete ihneď počúvať.

google_podcasts_badge_2x.png

Spotify

Na Spotify nás nájdete buď cez tento odkaz: https://open.spotify.com/show/7pvYI2Ck85lKneRPvje8IR  Alebo jednoducho priamo v Spotify hore vo vyhľadávaní zadáte slovo "Ofsajd" a Spotify by Vám mal zobraziť náš podcast.

Podbean

Podbean je bezplatná podcastova aplikácia pre Android. Stiahnuť si ju môžete zdarma cez Google Play. Nasledne si v nej vyhľadajte náš Ofsajd podcast.

TuneIn

TuneIn je bezplatná podcastova aplikácia pre Android, iOS ako aj hlasových asistentov Alexa, Cortana, Google Assistant. Taktiez podporuje prehrávanie v autách, na konzolách, domácich audio systémoch Bose a Sonos a dá sa povedať že je dostupný takmer na každom zariadeni (pre detaily navštívte priamo ich web). Stiahnuť si ju môžete zdarma cez Google Play prípadne Apple app store. Nasledne si v nej vyhľadajte náš Ofsajd podcast. Náš podcast viete nájsť aj na ich webe tu: Ofsajd podcast na TuneIn

Player FM

Player FM je bezplatná podcastova aplikácia pre Android. Stiahnuť si ju môžete zdarma cez Google Play. Nasledne si v nej vyhľadajte náš Ofsajd podcast. Náš podcast viete nájsť aj na ich webe tu: Ofsajd podcast na Player FM

 

PocketCasts

Pocket Casts je platená aplikácia pre Android. Stiahnuť si ju môžete cez Google Play. Nasledne si v nej vyhľadajte náš Ofsajd podcast. Prípadne tu je odcast priamo na náš podcast na Pocket Casts: Ofsajd podcast na Pocket Casts

Stitcher

Stitcher je bezplatná podcastova aplikácia pre Android a iOS. Stiahnuť si ju môžete zdarma cez Google Play prípadne Apple app store. Nasledne si v nej vyhľadajte náš Ofsajd podcast. Náš podcast viete nájsť aj na ich webe tu: Ofsajd podcast na Stitcheri